OPPSETT BORGARDAGEN

| 19. august 2017

 Jentelag

Borgardagen 2017 arrangeres lørdag 26.august. Kampprogrammet følger her: 

 Puljeoppsett Gutter 10 år: 

 Pulje 1              Pulje 2                        Pulje 3

Borgar              Rakkestad                   SFK Hvit 

Yven                  SFK Blå                       HSV Blå 

Rakkestad        Torsnes                        Sparta  

SFK Gul            HSV Hvit                     Hvaler 

 

KlasseTid:PuljeBaneHjemmelagBortelag 

G10 13:002CGreåker RødSFK Blå 

G10 13:002DTorsnes HSV Hvit 

G10 14:003ASFK HvitHSV Blå 

G10 14:003BSpartaHvaler 

G10 14:001CBorgar Yven 

G10 14:001DGreåker GråSFK Gul 

G10 14:302CSFK BlåHSV Hvit 

G10 14:302DGreåker RødTorsnes 

G10 15:003ASpartaHSV Blå 

G10 15:003BSFK HvitHvaler 

G10 15:001CBorgarSFK Gul 

G10 15:001DGreåker GråYven 

G10 15:302CGreåker RødHSV Hvit 

G10 15:302DSFK BlåTorsnes 

G10 16:003ASFK HvitSparta 

G10 16:003BHSV BlåHvaler 

G10 16:001CBorgarGreåker Grå 

G10 16:001DYvenSFK Gul 

 

Puljeoppsett Gutter 8 år: 

 Pulje 1           Pulje 2                           Pulje 3

Borgar            Greåker Grå                 SFK Hvit 

Sparta            SFK Blå                          Ekholt Blå 

SFK Gul         SFK Grønn                    Eika 

Greåker Rød Ekholt Rød                     SFK Rød 

 

KlasseTid:PuljeBaneHjemmelagBortelag 

G8 09:001ABorgarSparta 

G8 09:001BGreåker RødSFK Gul 

G8 09:002CGreåker GråSFK Blå 

G8 09:002DSFK GrønnEkholt Rød 

G8 09:303ASFK HvitEkholt Blå 

G8 09:303BSFK RødEika 

G8 10:001ABorgarSFK Gul 

G8 10:001BSparta Greåker Rød 

G8 10:002CSFK GrønnSFK Blå 

G8  10:002DGreåker Grå Ekholt Rød 

G8 10:303ASFK HvitEika 

G8 10:303BSFK RødEkholt Blå 

G8 11:301ABorgarGreåker Rød 

G8 11:301BSpartaSFK Gul 

G8 11:302CGreåker GråSFK Grønn 

G8 11:302DSFK BlåEkholt Rød 

G8 12:003ASFK HvitSFK Rød 

G8 12:003BEkholt BlåEika 

 

 Puljeoppsett Gutter 9 år: 

 Pulje 1            Pulje 2                     Pulje 3 

Borgar             Hafslund Hvit       Navestad 

Tune Hvit       Skjeberg Grønn     Skjeberg Hvit 

Sparta              Tune Rød                Eika 

Hafslund Sort Hafslund Rød        Hafslund Blå 

 

KlasseTid:PuljeBaneHjemmelagBortelag 

G9 09:30 1CBorgarTune Hvit 

G9 09:30 1DSpartaHafslund Sort 

G9 10:30 1CBorgar Hafslund Sort 

G9 10:30 1DSparta Tune Hvit 

G9 11:00 2CHafslund HvitSkjeberg Grønn 

G9 11:00 2DTune RødHafslund Rød 

G9 11:00 3ASkjeberg HvitHafslund Blå 

G9 11:00 3BNavestadEika 

G9 12:00 1CBorgarSparta 

G9 12:00 1DHafslund SortTune Hvit 

G9 12:30 3AHafslund BlåNavestad 

G9 12:30 3BSkjeberg HvitEika 

G9 12:30 2CHafslund HvitTune Rød 

G9 12:30 2DSkjeberg GrønnHafslund Rød 

G9 13:30 3ASkjeberg HvitNavestad 

G9 13:30 3BHafslund BlåEika 

G9 13:30 2CHafslund HvitHafslund Rød 

G9 13:30 2DSkjeberg GrønnTune Rød 

 

Puljeoppsett Jenter 6-8 år:

 

Pulje 1:

Borgar Hvit

Ekholt G7

Hafslund

Borgar Blå

 

Klasse                        Tid:                 Pulje  Bane              Hjemmelag              Bortelag

J8                    13:00            1         A                     Borgar Hvit              Ekholt

J8                    13:00            1         B                     Hafslund                  Borgar Blå

J8                    14:30            1         A                     Borgar Hvit              Hafslund

J8                    14:30            1         B                     Ekholt                       Borgar Blå

J8                    15:30            1         B                     Ekholt                       Hafslund

 

 

Kampene spilles 2 x 12,5 min.  Premieutdeling etter at hver gruppe er ferdig med sine kamper. 

 

 

Jentelag

 

 

Category: Fotball Junior

About the Author ()

Comments are closed.